ŠTÝLOVÉ SÚPRAVY A KOMPLETY

ŠTÝLOVÉ SÚPRAVY A KOMPLETY

Športová móda je často vnímaná ako ideálna pre fyzickú aktivitu – je pohodlná, umožňuje výborne sa hýbať a ak v nej i dobre vyzeráme je to len bonus navyše.

& V poslednej dobe zažívajú športové súpravy svoj rozmach a postupne sa začínajú pretavovať aj do elegantnejších kombinácií, ktoré nadchnú nejedného nadšenca štýlového oblečenia. Športové súpravy ponúkajú naozaj široké množstvo využitia a už to nie je len o tom vybrať si tú správnu na fyzické aktivity. Je to i tom vybrať si takú, v ktorej sa budete cítiť štýlová a trendy. Ich široká ponuka to rozhodne umožňuje.

            Športovú súpravu nemusíte dnes už nutne doplniť len teniskami. Módnym svetom hýbu kombinácie, ktoré sa ešte pred pár rokmi považovali za neprípustné a dnes sú napriek tomu na vrchole. Kombinácia štýlového kompletu s ikonickou značkovou kabelkou či topánkami na vysokom opätku sa dnes považuje za veľmi trendy a je známa i v podaní mnohých slávnych osobností, ktoré majú radi komfort a zároveň štýlové oblečenie.

            Ak netúžite voliť ihličkový opätok a túžite súpravu posunúť na ešte vyšší level komfortu siahnuť môžete i po obľúbených plátenných či kožených teniskách. Vytvoríte tak pohodlný komplet, v ktorom sa počas celého dňa budete cítiť príjemne a zároveň nebudete zabúdať na štýlové oblečenie. K tejto kombinácii môžete voliť veľkú kabelku alebo ruksak, ktorý je v poslednom období veľmi obľúbeným  a trendy doplnkom a zvlášť obľúbené sú najmä jeho prevedenia v žiarivých farbách, ktoré upútajú každý pohľad.

            Pohodlie môžete dnes zachovať za každých okolností a štýlová súprava je kúsok, ktorý vám ho rozhodne dopraje počas celej doby, čo ju budete mať na sebe. Či už zvolíte voľbu trendy doplnkov v podobe tenisiek alebo sa rozhodnete ju doplniť kontrastnými elegantnými doplnkami, vždy si môžete byť istá, že to nie je krok vedľa a všetky pohľady spočinú na vás.

 

Leave a Reply