DÁMSKE ŠATY NA JARNÉ OBDOBIE

DÁMSKE ŠATY NA JARNÉ OBDOBIE

Stúpajúce teploty predstavujú ideálne podmienky na odloženie teplých vecí a siahnutie po kúskoch, ktoré sú ľahučké, príjemné a najmä trendy.

Medzi jedny z najobľúbenejších súčastí dámskeho šatníka patria jarné šaty, ktoré vás behom okamihu dokážu premeniť na romantickú vílu alebo na trendy divu, ktorá rozhodne vie, v čom vyzerá najlepšie. Vybrať si môžete zo širokej ponuky pastelových farieb ale i odtieňov, ktoré sú blízka dámam s dušou rebelky. A aká by to bola jar bez kvetinových vzorov, ktoré nevládnu len šatám ale i bundám a doplnkom či predstavujú vzor na čipke?

            Už dávno neplatí, že šaty by sa mali kombinovať len s topánkami na vysokom opätku a dotvárať celkový elegantný look. Hoci sú šaty symbolom ženskosti, neznamená to, že si nemôžete dopriať pohodlnosť v podobe štýlových tenisiek, ktoré vytvoria spolu so šatami zaujímavú kombináciu, ktorá nielen upúta, ale i ukáže každému, že móda vám je vlastná ale máte svoj štýl, ktorým sa nechávate viesť.

            Zakomponujte jarné šaty do nezvyčajných kombinácií. Napríklad, prečo nezapojiť biele čipkové šaty do kombinácie s čiernou koženou bundou alebo štýlovým krivákom a celý outfit podčiarknuť masívnymi čiernymi topánkami rockového vzhľadu so šnurovaním? Ak už teplota stúpa príliš vysoko na kožený krivák, zvoliť môžete aj kardigán alebo kašmírový šál, ktorý dodá vášmu outfitu luxus a eleganciu.

            Šaty však nemusia vynikať len kvetinovou potlačou či čipkou. Svoj outfit môžete postaviť i na kúskoch bez výrazných detailov napríklad v pastelových farbách a vytvoriť tak basic look, ktorý nikdy nebude out. Aj jednoduchý outfit môžete posunúť na nový level voľbou štýlového dámskeho oblečenia a doplnkov. Pomocou jednoduchých kúskov vdýchnete celému výzoru luxus a eleganciu.  

 

Leave a Reply