LETNÉ OBLEČENIE – HRA SO SLNKOM

LETNÉ OBLEČENIE – HRA SO SLNKOM

Počas týchto krásnych letných mesiacov býva voľba vhodného outfitu častokrát komplikovaným rozhodovaním, v ktorom sa snažíme zohľadniť mnoho faktorov.....

Snažíme sa pôsobiť upravene i napriek vysokým teplotám a zároveň chceme voliť oblečenie, v ktorom sa budeme cítiť príjemne počas celého dňa. Ako na to? Dnešný módny priemysel ponúka širokú škálu modelov a kúskov, ktoré by ste do svojho šatníka jednoznačne mali zaradiť, pretože spĺňajú všetko, čo môžete od letného oblečenia očakávať. Rozhodne nebudete sklamaná.

            Jedným z tradičných letných kúskov sú šortky, ktoré sa tento rok tešia mimoriadne veľkej popularite. Ich výhodou je, že sú oproti klasickej sukni pohodlnejšie a zároveň stále podčiarkujú ženskú krásu a štýl. Neviete s čím šortky kombinovať? Zvoľte jednoduché topy či tuniky, ktoré so šortkami výborne sedia. Nebojte sa zabrúsiť do oblasti farieb a to i napriek tomu, že sa často odporúča voľba bielej a iných svetlých farieb. Pri šortkách pôsobia výborne sandáliky na opätku ako i mokasíny na rovnej podrážke. Rozhodnutie je len na vás!

            Ak túžite po niečom, čo dokonale podčiarkne vašu ženskú stránku, rozhodnutie by malo padnúť na sukňu. Sukňa predstavuje širokú ponuku strihov i dĺžok a tak je v podstate vylúčené, aby si dáma nenašla kúsok, ktorý jej dokonale pristane a zvýrazní jej krásu. Nebojte sa experimentovať so sukňou a neostávajte vždy len pri romantických lookoch. Voľte k sukni nápadné tenisky, tričká vyjadrujúce názor či šperky, ktoré neostanú nepovšimnuté. Ak vás však predsa len láka romantický výzor či plánujete so svojim partnerom romantickú večeru vo dvojici – sukňa v strihu do A spolu s jednoduchým topom bude kombináciou, ktorou nič nepokazíte.

Leave a Reply