TRENDY FARBY TEJTO SEZÓNY

TRENDY FARBY TEJTO SEZÓNY

Elegantná, nadčasová...MODRÁ

 

Farbou roka 2020 sa stala klasická modrá ( Classic Blue), tento už na prvý pohľad príťažlivý, upokojujúci odtieň hraje hlavnú úlohu nie len vo svete módy no tak isto aj v architektúre a interiérovom dizajne.

Táto farba prináša sebaistotu, upokojenie, energiu a viete ju šikovne kombinovať s mnohými inými farbami. Klasická modrá sa hodí ku každému tónu pleti preto sa jej nemusíte obávať.

Skvelou jarnou kombináciou farieb je modrá s bielou či striebornou.

Jej krása spočíva práve v jej jednoduchosti, veď menej je niekedy viac.

 

Ďalšou unikátnou farbou, ktorá túto jar nesmie vo vašom šatníku chýbať je Bizajská zelená, ktorá pôsobí sviežo no zároveň vysoko elegantne. Nezabudnime aj na Korálovú Ružovú – romantická dievčenská farba alebo jemnú žltú v odtieni Sunlight, ktorá je tlmená no predsa živá a zaručene oživí každý váš outfit.

 

Ak obľubujete skôr tmavšie odtiene máme tipy aj pre vás!

Farba Korenistej Škorice ( Cinnamon Stick) s jej oranžovo-medenými podtónmi jednoznačne podtrhne eleganciu vášho outfitu. Je ľahko kombinovateľná s kovmi a svetlými tónmi farieb.

 

Hlboká farba hroznového kompótu pôsobí tajomne no pravým módnym priekopníčkam je už roky dôverne známa. V kombinácii so živými farbami vytvára obraz mladosti či nostalgie. Vyvoláva príjemné pocity a v kombinácii s tmavými tónmi farieb vznešene a elegantne. Tento nezvyčajný odtieň fialovej si okamžite získal naše srdcia. Nezabudnime na Mosaic Blue éterický odtieň modrej , letná ľahká no zároveň hlboká farba, ľahko kombinovateľná, najlepšie so živými pestrými farbami.

 

Leave a Reply