Známy vírus ovplynil aj svet MÓDY

Známy vírus ovplynil aj svet MÓDY

Ochranné masky na tvár sa považujú v Ázijských krajinách za bežný doplnok tak ako kabelka, či čiapka. V Japonsku je zasa nosenie ochranných masiek, či rúšok považované za sociálnu etiketu. Je bežné, že ak sa cítite zle, hoc je to iba bežné prechladnutie, nosením týchto masiek tak zabraňujete šíreniu bacilov. Takéto masky sú bežným doplnkom alebo symbolikou štýlov ako je K-pop, black metal... Ochranné masky na tvár sa stali súčasťou už aj našich životov.

RÚŠKO NIE JE HANBA ! Ak vám to vaše ale príde mdlé či nevýrazné, skúste si ho ušiť z pestrej farebnej látky, ozdobiť ho nažehľovačkou či brošňou ( nezabudnite po každom použití brošňu vydezinfikovať!). Dbajte na to aby vám rúško dobre sedelo na tvári. Správnym tvarovaním na nose zabránite aj roseniu okuliarov.

ZAMERAJTE SA NA OČI

Je prirodzené, že pri nosení rúšok si ľudia okolo vás budú všímať najmä oči. Nechajte ich vyniknúť nanesením riasenky alebo očných tieňov. Estetický a zároveň praktický význam má vyčesanie vlasov do hora, vlasyvám tak nebudú zavadzať a zamotávať sa do gumičiek od rúška.

ZNAČKOVÉ A TRENDY OCHRANNÉ RÚŠKA

Výroby ochranných masiek sa chytili aj svetoznáme značky ako Luis Vuitton alebo Prada, tie do svojej ponuky zaradili aj kožené, či vzorované masky.

Ochranné látkové rúška s potlačou či bez nájdete aj na našom e-shope FashionMafia.sk

Leave a Reply