OBCHODNÉ PODMIENKY

Obchodné podmienky

VŠETOK ZOBRAZENÝ TOVAR MÁME NA SKLADE!

Z dôvodu veľkého záujmu o tovar a obmedzenému množstvu tovaru (vyrába sa len obmedzené množstvo) môže dôjsť k vypredaniu zásob. V takomto prípade príjmite naše ospravedlnenie. O oneskorení dodávky alebo vypredania tovaru budete vyrozumení mailo, alebo telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

U objednávok s vyššou hodnotou môže dodávateľ resp. predávajúci e-mailom alebo telefonicky overiť pravosť (alebo správnosť obsahu) objednávky pred jej odoslaním.


Spôsob dopravy a platobné metódy

Tovar zasielame Slovenskou poštou alebo kuriérom UPS, zvoliť si môžete spôsoby platby:

  • dobierka (dobierkový poplatok 1€)
  • platobnou kartou - zabespečená platba cez TRUSTCARD
  • onlinebanking-om - zabezpečená platba cez TRUSTPAY
  • platba vopred na bankový účet

Číslo účtu pre úhrady:

Pre Slovenskú Republiku: Tatrabanka: 2926837209 / 1100                                                                                                                

(Variab. symb.  uvádzajte číslo objednávky)

V prípade dobierky peniaze za tovar platíte až pri jeho prevziati. K tovaru je účtovaný expedičný poplatok (poštovné a balné)

Pri zásielkach, kde hodnota tovaru presiahne 80 € je doručenie zadarmo, tzn. nie je účtované žiadne poštovné ani balné.
 

Pri využití osobného odberu Vám nebude účtovaný žiaden manipulačný poplatok.

Neprevzatie zásielky (záväznej objednávky) sa považuje za porušenie týchto obchodných podmienok. V prípade neprevzatia a odmietnutia zásielky sme nútený účtovať sankčný poplatok vo výške 30€. Zásielky, ktoré sa nám vrátia ako nevyzdvihnuté, posielame znovu iba po dohode a len po úhrade vopred na účet spoločnosti InStyle Studio, s.r.o..

 

Poštovné a balné (cenník)

Slovenská Pošta:  (maximálna doba uloženia zásielky na pošte je 7 dní)

Pre Slovenskú republiku:

2,50€  -pri nákupe od 1€ - 54€ 

1,50€  -pri nákupe od 55€ - 149€

0€       -pri nákupe nad 150€

 

Kuriér UPS:

2,50€  -pri nákupe od 1€ - 54€

1,50€  -pri nákupe od 55€ - 79€

0€        -pri nákupe nad 80€

 

Mimo Slovenskej Republiky:

Pre Českú republiku: 4,50€

Pre ostatné krajiny EU: 6,50€

Pre Svet: 10€

 

Záruka vrátenia peňazí

U nás nič neriskujete. Pokiaľ vyberiete nevhodný výrobok, máte možnosť jeho vrátenia do 14 dní od doručenia bez udania dôvodu. Tovar zasielajte prostredníctvom Slovenskej pošty nie však  na dobierku! Peniaze za vrátený tovar Vám budú vrátené prevodom na účet do 7 prac. dní. Tovar musí byť v povodnom balení, nenosený a nepoškodený.

Tovar zasielajte na adresu:

InStyle Studio, s.r.o.

Žižkova 25

04001 Košice

V prípade, že vrátený tovar bude v inom ako neporušenom stave a obale, tovar bude vrátený zákazníkovy na jeho náklady.

 

Výmena tovaru

V prípade, že ste obdržal/-la v dôsledku nesprávneho výberu výrobok, ktorý Vám nevyhovuje svojou veľkosťou alebo strihom, pošleme inú Vami vybranú veľkosť alebo iný výrobok, ktorý si z našej ponuky vyberiete. Účtované Vám bude iba poštovné a balné. V prípade, že žiadate výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí, pošlete nám výrobok späť bez známok používania, s originálnou vísačkou, nepoškodený, v pôvodnom obale spolu s sprievodnym listom v ktorom uvediete čo žiadate (výmenu, vrátenie) na adresu: InStyle Studio, s.r.o., Žižkova 25, 04001 Košice

Tovar zasielajte prostredníctvom Slovenskej pošty a doporučene. Pri posielaní výrobkov späť zvoľte, prosím, vhodný obal, aby pri preprave nebol výrobok poškodený alebo pokrčený. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodného obalu nemožno vymeniť, alebo za takýto tovar žiadať vrátenie peňazí. Záruka vrátenia peňazí a výmeny tovaru platí len pre nepoškodený a nepoužitý tovar! Objednaný tovar skúšajte na spodnú bielizeň.

 

Záruka a reklamácia

Záruka začína bežať dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Na tovar je poskytovaná záruka 24 mesiacov rovnako ako v kamennom obchode. Predajca zodpovedá za všetky chyby výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Za vadu tovaru nemožno považovať zmenu vlastnosti tovaru, ktorá vznikla v priebehu záručnej doby v dôsledku jeho opotrebenia, nesprávneho používania, nedostatočného, alebo nevhodného ošetrovania, v dôsledku prirodzených zmien materiálov z ktorých je tovar vyrobený, v dôsledku akéhokoľvek poškodenia Kupujúcim či treťou osobou alebo iného nesprávneho zásahu. Pri praní a čistení bielizne rešpektujte pracie symboly uvedené výrobcom na etikete.

Reklamovaný tovar zasielajte prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu: InStyle Studio, s.r.o., Žižkova 25, 04001 Košice. Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, späť k zákazníkovi ju hradíme my. Výrobok prijímame výlučne v originálnom obale od výrobcu. Vždy je potrebné pripojiť sprievodný list s popisom chyby, kópiu faktúry a nezabudnite kontakt na Vás. Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu zákazníka informujeme.

 

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje, ktoré sú nám zverené, nebudú bez Vášho súhlasu poskytnuté tretím osobám ani iným subjektom. Kedykoľvek môžete požiadať o ich zmenu či vymazanie e-mailom. Svoje údaje môžete tiež meniť po prihlásení sa v sekcii Zmena údajov.

 

Zrušenie objednávky

Objednávku môžete stornovať e-mailom či telefonicky do času keď je objednávka označená ako odoslaná/vybavená. Stačí uviesť číslo objednávky a kontaktný údaj na Vás.

 

Otázky

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo zaslaním emailu na info(zavináč)fashionmafia.sk

Kontrola

e-shop www.fashionmafia.sk  podlieha dozoru
Slovenskej obchodnej inšpekcii
Vrátna 3 , 04379 Košice