Z Blogu

Dámske šaty - symbol krásy v každej situácii!

Dámske šaty - symbol krásy v každej situácii!

A je to tu! Priblížil sa deň D a vy trávite polovicu dňa pri zrkadle. Nasleduje make-up, neustále skúšanie a kombinovanie oblečenia zo skrine. Chcete byť zvodná, no zároveň nechcete pôsobiť lacno. Vyskúšate veľa kombinácii ,no nie ste si však istá či práve tá, ktorú ste si zvolili je vhodná. Hlavne ak je to vaše prvé rande s pánom dokonalým.

Najdôležitejšie v takejto situácii je zachovať si chladnú hlavu a nezabudnúť na to, že máte byť sama sebou. Ak vás čaká prvé rande tak dámske šaty sú veľkolepou možnosťou ako poukázať na  vašu jedinečnosť, ženskosť, krásu a šarm.

Ale pozor! V dnešnej dobe je na výber mnoho šiat. Ak patríte k ženám, ktoré majú pár kíl naviac tak sami uznáte, že veľmi obtiahnuté šaty nebudú tou správnou voľbou. Naopak, pre ženy, ktoré rady ukazujú postavu môžu voliť šaty do A. Šaty bez rukávov sú veľmi dobrou voľbou hlavne v lete, kedy najviac vynikne opálená a  hebká pokožka každej ženy.

 

Nie som hrdá na svoje nohy!

Ak patríte medzi ženy, ktoré nerady ukazujú svoje nohy z rôznych dôvodov tak si zvoľte blúzku a pohodlné nohavice, alebo dlhšiu sukňu. Nič nepokazíte ani overalom, alebo tunikou skombinovanou s legínami. Voľba outfitov taktiež záleží od prostredia - kam smerujete. Či už je to kino, divadlo, drahá reštaurácia - outfit treba prispôsobiť k danému prostrediu.

 

Topánky.

Zvoliť si pohodlie, alebo niekoľko hodín pretrpieť v topánkach na vysokých podpätkoch?

Aj tu platí staré známe „ pre krásu sa trpí“. Prečo? Každý predsa vie, že topánky na opätku nohy zoštíhľujú a ulahodia nielen mužským, ale aj ženským závistlivým očiam. Ak patríte medzi ženy, ktoré si v nich nevedia predstaviť rande, dokonca prvé rande nemusíte sa báť. Dnešná móda ponúka topánky na širšom opätku. Ak je to nepredstaviteľné tak aj topánky bez opätku nemusia nič pokaziť.

Nemusíte sa báť, že práve tieto topánky vás privedú do trápnej situácie ak si ich pred dňom D rozchodíte. Už si len zvoliť správny šperk a môžete vyraziť. Samozrejme nezabúdajte, že „v jednoduchosti je krása“. Ak si zvolíte jednofarebné dámske šaty tak si môžete zvoliť výraznú bižutériu. Ak si zvolíte šaty, ktoré majú vzory, stačí ak ich doladíte jednoduchými náušnicami. Nezabudnite si svoju outfit doladiť úsmevom a pozitívnym myslením a vaše rande sa stane nezabudnuteľným dňom na ktorý budete ešte dlho, predlho spomínať. A možno o ňom  spoločne porozprávate aj vaším vnúčatkámJ