Z Blogu

Mätová farba je každým rokom čoraz viac trendy!

Mätová farba je každým rokom čoraz viac trendy!

Každá z nás si z času na čas rada pretriedi svoj šatník. Podľa šatníka dokonca dokážeme zistiť akú osobnosť človek v sebe ukrýva. U žien plnších tvarov prevládajú tmavšie farby ako sú čierna, sivá, hnedá. Je pravda, že tmavšie farby ženu zoštíhlia, no ani také ženy, ktoré preferujú viac tmavšie farby by nemali zabúdať vo svojom šatníku na žltú, červenú, kráľovskú modrú, tyrkysovú, mätovú.

Mätová farba si každý rok získava čoraz väčšiu obľúbenosť, no stále sa ťažšie hľadá v obchodných reťazcoch. Patrí medzi jarné farby a nemala by chýbať v šatníku žiadnej ženy. Naša nová kolekcia vám prináša na výber jednoduché, ale aj extravagantné kúsky oblečenia tejto farby vhodné na jar a leto. Preto si určite na svoje prídu milovníčky tejto farby.

Výhody mätovej farby :

-je svieža

-omladzuje

-vhodná pre mladšie aj staršie ročníky

-je zriedkavá, čiže sa nestáva, že zrazu v meste stretnete desať žien v tom istom oblečení

-krásne vynikne na opálenej pokožke

-je vhodná na bežný deň, ale aj výnimočné udalosti

-správnym kombinovaním doladí a zvýrazní jednoduché kúsky oblečenia

 

Mätovú farbu (niečo medzi modrou a zelenou farbou) dostala do popredia Maria Menousos. Nestala sa novinkou len jednoduchého oblečenia na bežný deň, ale čoraz viac ju ženy vyhľadávajú aj na plesy, svadby, rodinné oslavy.

 

Prezrite si celu našu novú kolekciu a inšpirujte sa. Jar a leto je tu čo nevidiac a možno sa mätová farba stane najobľúbenejšou farbou vo vašom šatníku J Veľmi ľahko sa  kombinuje  s bielou a čiernou farbou. Ale pozor, ťažšie je ju kombinovať so žltou, červenou a inou výraznou farbou. Preto si zvoľte radšej klasiku s jednoduchými farbami a nechajte zvýrazniť vo svojom outfite práve ju :)