Z Blogu

Ako si vybrať správnu kabelku?

Ako si vybrať správnu kabelku?

Mnoho žien sa dokáže aj hodiny kochať pred výkladom a obdivovať nové kabelky. Malé, veľké, elegantné, krikľavej farby, jednoduché, extravagantné, každá si príde na svoje. Dnešná doba ponúka naozaj veľmi veľký výber, ktorý zaručí „čerešničku na torte“ k naozaj dokonalému looku.

Ako nosiť kabelku?

Veľký výber má svoje výhody aj nevýhody. Veľkou výhodou je, že mnohé ženy si nevyberajú esteticky správnu kabelku vzhľadom k ich štýlu, alebo postave.

Veľa žien  dokonca nosí  kabelku na pleci. Je to síce pohodlné, ale po estetickej stránke nesprávne. Ak samozrejme idete unavená z práce tak vám nikto nič vyčítať nebude. Ak ste niekde v obchodnom centre, alebo ste pozvaná na večeru, tak najlepšia varianta je kúpiť si, alebo mať v zásobe kabelky so stredne veľkými rúčkami a nosiť ich v ruke. Spoločenská etika preferuje práve tento štýl vo väčšine prípadoch.

Akú farbu si kúpiť?

Už dávno nie je  v móde vyberať si kabelku k topánkam. Čiže ak máte obľúbenú farbu žltú, nebojte sa jej. Dnešná móda ponúka „hravosť“ a štýl práve vo  výrazných farbách. Čierna farba je síce neutrálna farba a naozaj sa hodí ku všetkému typu oblečenia, ale už dávno nie je tak in ako farba červená, bordová, žltá, karamelová, béžová. V zimných mesiacoch vám práve takáto kabelka môže doladiť a výrazné zvýrazniť váš outfit. Práve kvôli nej neostanete „šedá myška“.

 

Kúpiť drahšiu, alebo lacnejšiu?

Už dávno nie je hanbou nosiť aj pol roka tu istú drahšiu kabelku. Ženy preferujú viac drahšiu kvalitnejšiu verziu ako 20 lacných „padelkov“. Určite je lepšie  investovať do kvality, ale samozrejme mať aspoň dve lacnejšie verzie v skriny sa tiež vyplatí.