Z Blogu

Legíny a Push-Up Legíny

Legíny a Push-Up Legíny

Viete ako nosiť a kombinovať legíny? Legíny, módny hit, ktorý v móde útočí už pár rokov a stále viac dostáva väčší obdiv a obľúbenosť. Súčasná doba ponúka naozaj veľký výber. Môžete nájsť jednoduché, extravagantné, vzorované, push-up legíny. Netreba ich však kombinovať s nesprávnymi farbami a vzormi. Poprípadne ak máte to kilečko naviac, dať si pozor, aby ste nevyzerali nevkusne.

Preferujú ich hlavne mladšie ročníky, samozrejme kúpu neodignorujú ani staršie ročníky. Ak si žena správne vyberie a nakombinuje ich, stáva sa z nich obľúbený kúsok v šatníku.

Legíny sú vlastne spodné prádlo. Mnoho ľudí o tom ani netuší. Najvhodnejšie je ich nosiť tak, aby zakryli zadok. Vhodná je dlhšia košeľa, tunika, sveter, kardigán. Ak však tento štýl nemáte rady, tak si môžete vybrať legíny, ktoré imitujú rifle. Pri kvalitných legínach nikto ani nespozná, že ich máte a vy sa budete celý deň cítiť príjemne.

Push up legíny

Ak si myslíte, že zadok a nohy práve vy v legínach nechcete ukazovať, lebo sa v nich cítite strašne chudo, tak push up leginy sú pre vás tá najsprávnejšia voľba. Vyznačujú sa tým, že opticky zväčšia hlavne zadok a dodajú im správny tvar. Samozrejme tak celkom zázraky nečakajte, drepy a pravidelné športovanie dopomôžu k dokonalej postave a vy budete na seba pyšná.

 

Topánky a legíny

Či už ste si zvolili top kratšieho, alebo dlhšieho strihu k dotvoreniu outfitu patria správne topánky. Topánky na opätku vytvárajú čerešničku na torte a dotvárajú vysnívaný outfit nielen žien, ale hlavne mužov. Ak patríte k ženám, ktoré nedajú dopustiť na balerínky, alebo topánky bez opätku, dávajte pozor aby vám pri výbere legín neskracovali nohy. Najlepšou voľbou sú topánky na opätku, ak samozrejme nie ste vysoká. Ak patríte medzi vyššie ženy, tak si  ich môžete s radosťou dovoliť a určite nebudete vyzerať antisexi.

Aké legíny nosíte najradšej vy?