Z Blogu

Ako počas jesenných dní zažiariť?

Ako počas jesenných dní zažiariť?

Leto sa skončilo a nastáva u niekoho obľúbená a u niekoho naopak neobľúbená výmena šatníka. Niekto sa tomu teší a niekto naopak upadá do jesennej depresie. Výmena šatníka je pre mnohé ženy veľkou radosťou, hlavne preto, pretože sa tešia na nové dlhé kabáty, bundy, hrubšie sukne, čižmičky.

V tieto jesenné dni sa zo šatníka dajú efektívne využívať tmavšie farby v kombinácii s tými žiarivými, ako je kráľovská modrá, žltá, sýto-červená. Do módy sa vracajú bundičky s kožušinou. Nezľaknite sa! Ide o umelú „cicu“, ktorá bude v tieto chladné dni dostupná čoraz viac v obchodných reťazcoch. Do popredia sa v súčasnosti dostáva aj kožený look. Už  si len vybrať ten svoj štýl a hlavne nezabúdať, že v jednoduchosti je krása.

 

Uprednostniť nohavice, alebo sukňu?

Na túto otázku je ťažko konkrétne odpovedať. Najlepšie v tieto jesenné dni je obliekať sa striedavo. Zvoliť si v teplejšie jesenné dni sukne s rôznymi vzorovými pančuškami, ktorých je dnes neúrekom. V tie chladnejšie dni je dobré obliecť si oteplené legíny, alebo hrubšie rifle/ nohavice. Do módy sa vracajú rifľové sukne, ktoré patrili v minulosti za sexi kúsok žien v mladšom, ale aj zrelšom veku.

 

Doplnky

V jesenné dni sa ako najpoužívanejší doplnok využívajú šatky rôzneho vzoru a farieb. Dámske náušnice tiež veľmi výrazne dokážu spestriť celkový „jesenný look“. V súčasnej móde sa preferujú náušnice, ktoré sú mohutnejšie a aj tie najsychravejšie dni dokážu oživiť celkový dojem ženy. Nezabúdajte ani na strapce, ktoré sú od jari čoraz viac obľúbené nielen na oblečení, ale aj kabelkách a čižmičkách.

Tieto jesenné dni nemusia byť depresívne, hlavne, keď si v oblečení zvolíte správne výrazne farby. Ukážete tak druhým, že správne zladený farebný outfit dokáže zaujať aj cudzích zamračených ľudí a rozveselí im to deň.