Z Blogu

Počuli ste už názov parka?

Počuli ste už názov parka?

Buďte sexi a hlavne v teple aj cez chladné dni! Počuli ste už názov parka? Nemáme na mysli párku, ktorú si môžete kúpiť v mäsiarstve. Ak sa povie „parka“ v módnom priemysle - myslí sa vetrovka. Spoznáte ju tak, že má kapucňu a na nej je bohatá „cica“ kožušinka. Je veľmi štýlová, huňatá a práve ona dotvára celej vetrovke ten správny šmrnc. Preto ak niekde v obchode uvidíte nápis parka, tak zbytočne hľadáte jedlo. Určite tam nájdete oblečenie a vetrovky, ak sa samozrejme nenachádzate v mäsiarstve.

Ako zistíte či je kožušinka na vetrovke pravá? Jednoducho, stačí pozrieť na cenu a keď je kožušinka pravá uvidíte vyššiu cenu ako pri umelej kožušinke. Spoznáte ich aj tak, že majú mnoho vreciek. Čo je pre ženy skôr výhodou, ako nevýhodou. V minulosti tento trendy kúsok ich nosili len hipisáci, no v súčasnosti si získali veľký obdiv u žien a parku má už skoro každá žena vo svojom šatníku. Považujú sa za štýlové oblečenie a je hlavne praktická v jesenných a zimných dňoch. U žien si získali veľkú pozornosť, pretože farbu kožušinky dnes už nájdete v rôznych farbách a dotvoríte tak jednoducho dokonalý celkový outfit podľa seba.

Ponuku nájdete tu

Ako taká párka vznikla?
Jednoducho. Módni návrhári spojili dohromady myšlienku vetrovky a čiapky. A vznikla parka. Jej kožušinka je teplá, čiže tie ženy, ktoré nerady nosia čiapku v zimných dňoch si môžu dať na hlavu len kapucňu. Sú v teple a vyzerajú moderne a štýlovo. Dokonca dnes sa už vyrábajú aj detské parky. Na svoje si prídu aj mamičky s deťmi, pretože čoraz viac sa do popredia dostáva rovnaký outfit mamičiek so svojimi dcérkami.


V našej ponuke nájdete nádherné, štýlové kúsky oblečenia rôznej farby a s rôznym vzorom. Taktiež nájdete aj bohatú ponuku huňatých vestičiek a štýlových trendy bundičiek. Materiál je kvalitný a výdrží vám nie jednu zimu. Úž si v našom e-shope stačí len vybrať ten správny módny kúsok podľa vášho gusta.