Z Blogu

Legíny push up na sexi zadočky

Legíny push up na sexi zadočky

Dnešná móda ponúka veľký výber legín. Či už sú to farebné, jednofarebné, alebo s nejakým vzorom dokážu sa zladiť už dnes ku všetkému druhu oblečenia. Ideálom sú tuniky, dlhšie dámske šaty, dlhšie košele. Stali sa veľmi obľúbeným doplnkom žien všetkých vekových kategórií.

 

Málo kto vie, že legíny sú vlastne spodne prádlo. Čo to znamená? Majú sa nosiť tak, aby v nich nebolo vidieť zadok. Pretože je to nevkusné. No ak sa pozriete na ulici vidíte ženy, ktoré to nedodržujú. Ženy si ich veľmi obľúbili, pretože sú komfortne a vhodné na celý deň. Sú vhodné na rôzne typy postáv avšak treba ich vedieť správne nakombinovať.

Legíny Push up.

Tieto legíny sa stali obľúbeným doplnkom žien s chudšou postavou. Celkový ich dojem spočíva v tom, že opticky zväčšujú zadok, čo samozrejme pôsobí hlavne na mužov. Preto sa stále viac dostávajú do popredia a obľubujú ich nielen ženy, ale aj muži. Samozrejme nie sú zázračné. Pohyb a drepy vedia ich zázračnému kúzlu dopomôcť.

 

Aké topánky  si  k legínam zvoliť?

Dnes sa legíny  nosia k topánkam na opätku, ale aj k topánkam bez opätku. Tu už závisí na každej žene čo si sama zvolí. Topánky na opätku spolu s legínami vytvárajú sexi postavu a dodajú jej šmrnc. Balerínky, alebo topánky bez opätku sú vraj antisexi, aspoň to tvrdia muži. Taktiež vysokým ženám sa balerínky hodia viac ako tým nižším. Ale samozrejme každá žena je výnimočná a sama uzná čo je pre ňu najvhodnejšie.

 

Významným medzníkom je ich nižšia cena. Samozrejme tiež netreba nakupovať tie najlačnejšie, môžu byť priesvitné a také oku veľmi neulahodia. Z našej ponuky si vyberiete jeans legíny a nádherné push up leginy za skvelé ceny a skvelého materiálu. Stačí si už len vybrať a ukázať svetu svoj sexi zadoček J