Z Blogu

Nadkolienky - Hit sezóny 2017

Nadkolienky - Hit sezóny 2017

Už ste počuli o novom módnom trende, ktorý sa volá nadkolienky? Možno vám takýto doplnok nič nevraví alebo si pri tomto slove predstavíte nejaké pančuchy avšak nie je tomu úplne tak. Nadkolienky sú nie tak novým, ale stále sa zdokonaľujúcim trendom v dámskom módnom priemysle. Dokážu doplniť každé dámske oblečenie a urobiť z neho niečo výnimočné a krásne. 

Nadkolienky patria k štýlovému oblečeniu do chladnejších dní a určite si ich aj vy zamilujete. Dámska móda sa neustále obmieňa, no niektoré kúsky sú jednoducho nesmrteľné!

 S týmto doplnkom totiž budete vždy originálna a žiariť všade, kam prídete.

 

Ako ich nosiť?

Môžete k nim kombinovať rôzne dámske oblečenie od dlhších svetrov, tuník až po šaty, ktoré ste nestihli ukázať cez letné dni. Nadkolienky vám totiž zabezpečia teplo a pohodlie aj počas jesenných či zimných dní kedy si nemôžete jednoducho len tak zobrať nejakú sukňu či šaty. 

Pančuchy teda nahrádza toto štýlové oblečenie v podobe nadkolienok a to v rôznych motívoch a farbách. Ponuka je naozaj široká cez rôzne materiály, vzory až po malé ozdobné mašle a iné zaujímavosti. Je len na vás aby ste si vybrali tie svoje. 

Nadkolienky sú vhodné pre mladšie rovnako ako aj pre staršie ženy, čiže tento štýlový doplnok je vhodný pre každú z vás. Zaručene budete vyzerať mladistvo, elegantne a upravene. Dokonca ukážete svoj zmysel pre módu pretože tento nadčasový kúsok sa bude ešte dlho držať medzi TOP módnými trendmi. 

 

S čím nadkolienky kombinovať?

Ako už bolo vyššie spomenuté, nadkolienky sa hodia k mnohému dámskemu oblečeniu;

-Vezmite si napríklad sveter a nahoďte nadkolienky. Potom už len nejaké poltopánky, kožák  a dokonalý jesenný outfit je hotový. 

-Ak uprednostňujete šaty, zvoľte napríklad úzke elastické, ktoré doplníte o nadkolienky z jemného materiálu a jesenné čižmy. Už len prehodiť nejaký ľahký kabátik a môžete vyraziť do ulíc. 

Vyskúšajte jeden z týchto variantov a uvidíte ako zažiarite!