Z Blogu

Páni, na tieto darčeky rýchlo zabudnite!

Páni, na tieto darčeky rýchlo zabudnite!

Prichádza obdobie keď všetci premýšľame ako, lebo čím obdarovať svoju partnerku. A povedzme si pravdu, nie vždy sa to vydarí

 

TOP NAJHORŠIE DARY OD MUŽOV PRE ŽENY

Páni, na takéto dary pre svoje partnerky zabudnite!

 

Vianoce sú tu aj tento rok, veď ako inak. Všetci už zháňajú darčeky a chystajú sa potešiť svojich blízkych. Inak to nie je ani v prípade našich mužských pohlaví, ktoré na poslednú chvíľu pátrajú po tom najlepšom darčeku pre svoju vyvolenú.

Muži sú známi svojimi legendárnymi darmi pre ženy, ktoré sa väčšinou ani len nepribližujú ženskej predstave vianočného darčeka. Takže páni, toto sú tie TOP najhoršie darčeky aké ženy dostali od svojich mužov. A verte tomu, že je lepšie sa im vyhnúť.

Poťahy do auta

Ak máte spoločné auto a vaša partnerka nie je zrovna nadšenec pre auto-moto, takýto darček je absolútne vylúčený. Avšak niektorí páni si trúfli a dar v podobe poťahov na auto pre priateľku bol pod stromčekom. Skúste však prekonať túžbu potešiť seba a snažte sa urobiť radosť jej, veď si to predsa zaslúži.

Kniha o chudnutí

Nie, toto naozaj nie. Aj takéhoto priepustku sa už muži dopustili. Kniha o chudnutí pre svoju milovanú partnerku, ktorá je vo vašich očiach dokonalá.....No, asi to nebude práve najlepší nápad. Radšej nájdite nejaký zaujímavý román.

Hygienické potreby

Hygienické potreby sme to nazvali preto, lebo kozmetika tohto druhu naozaj patrí do tejto kategórie. Prípravky na holenie, či dokonca žiletky sa môžu vašej ženy podstatne dotknúť. Na toto ani nemyslite. Takisto si vyhoďte z hlavy nejaký krém proti celulitíde alebo nebodaj sérum proti vráskam. Na Vianoce chceme ženy potešiť a nie uraziť.

Tabletky na chudnutie

Ak chcete naznačiť svojej partnerke, že by mala schudnúť, tabletkami na chudnutie pod stromčekom to určite nerobte. Porozmýšľajte najskôr o tom či chcete mať pekné Vianoce alebo večer plný zúrivých, priam zabijáckych pohľadov.

Ten istý dar

Boli tu aj ženy, ktoré dostali dvakrát po sebe to isté. A keď vravíme to isté, tak doslova tú istú knihu dvoje Vianoce po sebe. Nezabudnite čo ste jej dali minulý rok, lebo inak sa sklamaniu nevyhnete.

Takže na záver len pár slov: Myslite na svoje ženské polovičky snažte sa im dať niečo od srdca a starostlivo vybrané vami. Prípadne si nechajte poradiť od jej mamy či najlepšej kamarátky. Veľa šťastia!