Z Blogu

Tip na štýlový dar pre vašu polovičku

Tip na štýlový dar pre vašu polovičku

Premýšľate nad darom pre svoju milovanú no nič vám nenapadá? Niekedy je to naozaj ťažké. Ženy sú často prieberčivé ba dokonca samy nerozhodné. Niekedy sa však naozaj dá nájsť niečo, čo poteší a zároveň skutočne prekvapí. Napríklad také oblečenie.

 

Ako vybrať dokonalý a štýlový darček pre vašu polovičku?

 

 

Nie nezľaknite sa hneď. Možno je to dar, ktorý je náročné vybrať, no o to viac poteší.

Na čo sa zamerať pri hľadaní toho správneho oblečenia pre ženu?

Vkus

 

Dámske oblečenie je veľmi rôzne a preto aj mnohé ženy majú iný štýl. Móda sa stále inovuje a dopĺňa o nové kúsky. Vašou úlohou je teda trafiť sa žene do vkusu. Všimnite si čo nosí. Farebné a výrazné oblečenie alebo skôr neutrálne zemité farby? Nosí rada blúzky alebo má viacej svetrov? Popátrajte v jej šatníku a poobzerajte si kúsky, ktoré tam má  a hľadajte niečo, čo sa im bude trochu podobať. Prípadne si ku nej prisadnite keď pozerá časopis s dámskym oblečením a nenápadne pozorujte na čom jej zostanú oči.

Veľkosť

 

Druhým podstatným problémom, môže byť veľkosť. Tá je asi naozaj kľúčová. Ak kúpite príliš malé, urazí sa. Ak príliš veľké, taktiež sa urazí. Takže; Najlepšie bude ak si vyberiete typ oblečenia a na ten sa zameriate. Bude to náročnejšia úloha, ale ak jej chcete spraviť radosť, hravo to zvládnete. Takže chcete kúpiť sveter? Dobre. Zmerajte si dĺžku svetra, ktorý bežne nosí. Rukávy, celkovú dĺžku a šírku ramien. Podľa týchto parametrov budete hľadať konkrétny dar v podobe štýlového oblečenia.

Typ oblečenia

 

Samozrejme, treba vedieť či vaša partnerka nosí tepláky alebo radšej nohavice. Košele alebo uprednostňuje obyčajné tričká. Jednofarebné alebo s potlačou? Toto všetko musíte zistiť vy sami a potom to už bude hračka.

 

Ak máte typ módneho kúsku, ktorý sa chystáte kupovať, rozmery máte odmerané a jej vkus približne v pamäti môžete sa pustiť na to. Oveľa jednoduchšie nakúpite online najmä kvôli veľkostiam, ktoré sú tam presne popísané. Takže nemusíte ani nikam chodiť a darček vašej partnerke vyberiete priamo z pohodlia vášho domova.