Z Blogu

Nórsky vzor - HIT sezóny

Nórsky vzor - HIT sezóny

Počuli ste už o dizajne nórskeho vzoru? Tento zaujímavý a všetkým neobyčajný dizajn dokáže dodať vášmu svetru či mikine celkom nový rozmer. Nielenže sa jedná o špecifický vzor krásnej krajiny´- Nórska, ale ide aj o originálny, módny a nadčasový objav vo svete módy.

 

Nórsky vzor

...môžete vidieť na dámskom i pánskom oblečení najmä v zimných mesiacoch alebo v predvianočnom období a to najmä preto, že sa u nás akosi zaužíval v tomto období. Samozrejme, toto nie je pravidlom. Nórsky vzor vyzerá veľmi vkusne aj na iných typoch dámske oblečenie ako sú napríklad pančuchy alebo tričká. Vy sami si udávate trendy toho, čo budete nosiť takže všetko závisí od vášho vkusu.

Čoraz viac sa tento vzor dostáva do popredia aj v iných mesiacoch než len v tých chladných. Určite poteší takýto sveter či mikina s týmto jedinečným vzorom aj ako dar na Vianoce či narodeniny. Nenechajte sa oklamať tvrdením, že nórsky vzor je niečo čo už dávno vyšlo z módy. Práve naopak. Stará móda rokov našich mám sa vracia v novom prevedení a nórsky vzor na svetríkoch je tiež jeden taký kúsok, ktorý sa znova stáva tým TOP. Sveter s nórskym vzorom  využijete  napríklad aj na lyžovačku alebo len tak na výlet s rodinou či na horskú chatu kde býva poriadna zima.

Ak ešte stále nemáte vianočný darček možno aj toto je skvelý tip. Určite nezabudnite , že nórsky vzor je dostupný v dámskom ale aj v pánskom prevedení a pravdupovediac si ho páni taktiež veľmi obľúbili. Štýlové kúsky s týmto dizajnom nájdete aj na fashionmafia.sk. Určite si obľúbite nielen tento eshop s dámskym oblečením, ale aj sortiment, ktorý ponúka vrátane oblečenia s nórskym vzorom.