Z Blogu

Štýlová súprava

Štýlová súprava

Ak sa vyberiete do fitka, na turistiku či behať určite sa každej žene hodí nejaká tá dámska súprava pre takéto príležitosti.

Dámska súprava - komplet

Takýto komplet je vhodný nielen na šport  a voľno-časové aktivity, ale skvele v ňom vyniknete aj pri krátkych prechádzkach či výletoch.

Dámska súprava pozostáva z teplákov alebo legín a mikiny.

 

Mikina môže, ale nemusí byť na zips. Vyberte si takú súpravu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne vy sama. 

Štýlové oblečenie nemusí byť vždy elegantné, môže to byť aj ležérna športová súprava v ktorej pocítite naozajstný komfort. Najlepšie je, že pri zakúpení dámskej súpravy máte dva kúsky v jednom, ktoré pokojne môžete kombinovať a nezávisle od seba. Tepláky a mikina sa predsa vždy hodia a to nielen na domáce nosenie. Dnes čoraz viac ide do popredia ležérny štýl.

Voľno-časové outfity sa stávajú tými primárnymi a štýlovými. Preto sa vôbec nemusíte báť, že súprava sa dá využiť len na doma či na prácu v záhrade. 

 

Tak široký sortiment aký trh ponúka čo sa týka dámskych súprav vás určite poteší. Nielen preto, že si vyberiete presne to, čo sa vám páči, ale aj preto, že si môžete vybrať strih, ktorý vám sedí. Dámsky komplet môže obsahovať tepláky, ktoré sú na spodku zúžené, no nájdete aj také, ktoré majú rovný strih. Mikina s potlačou, nápisom, či jednofarebná bez akéhokoľvek vzoru? Všetko je len na vás.

 

Voľno-časové oblečenie nikdy nebolo tak obľúbené ako teraz. V kombinácii s peknými teniskami môžete vytvoriť naozaj zaujímavý outfit. 

 

Ak ste však elegantný typ ženy, môžete siahnuť skôr po súpravách, ktoré tvoria legíny. Predsa sú legíny o niečo menej športové než klasické tepláky. 

 

Takže predstavu už asi máte a teraz hor sa nakupovať dámske súpravy ;)