Z Blogu

Letný HIT - Kvetinový vzor

Letný HIT - Kvetinový vzor

Aj ty si už podľahla kvetinovému vzoru? Určite ste si všimli, že kúpaliská sa začínajú plniť, dovolenky sa začínajú rezervovať a Slnko začína navodzovať horúcu, no príjemnú atmosféru leta. A ako je na tom váš šatník? Toto leto sa, ako inak, bude niesť vo farbách dúhy. Leto je tým najlepším obdobím sa obliecť do farieb, kvetov, vzorov....

Letné šaty s kvetinovým vzorom

Letné šaty s kvetinovým vzorom sú ďalším kúskom, ktorý tu už bol, odišiel a znova sa vracia. Kvetinový vzor je priam nesmrteľným módnym trendom. Kvety sú totiž akýmsi symbolom života a leto je dokonalým obdobím kedy sú tie najlepšie  príležitosti zažiť plno radostí, zábavy, cestovania a zážitkov.

 

Či už ste bledší alebo tmavší typ, máte dlhé, krátke vlasy alebo modré, či zelené oči, šaty s kvetinovým vzorom sa hodia každej z vás. A to hneď z niekoľkých dôvodov. 

 

Jeden z dôvodov je, že vás šaty s kvetmi krásne rozžiaria a vytvoria chic outfit. Nepotrebujete k nim nič iné len topánky a kabelku. Nemusíte sa zamýšľať nad tým ako a čo s čím kombinovať pretože to je veľmi jednoduché. 

Môžete si vyberať z niekoľkých typov letných šiat s kvetinovým vzorom

 

1.MINI- Takéto šaty sa najviac hodia na kúpalisko, na pláž, na prechádzku po pobreží na dovolenke alebo tie z hrubšieho materiálu aj na večernú beach party. Tento typ šiat je krátky, väčšinou s dĺžkou pod zadok.

 

2.MIDI- Tento strih šiat je asi najobľúbenejším medzi ženami. Šaty majú totiž ideálnu dĺžku na to, aby zvýraznili to čo majú a zárveň zakryli to, čo zakryť chceme. Tieto šaty sú teda s dĺžkou nad kolená alebo tesne po kolená. 

 

3.MAXI- Taktiež veľmi obľúbené, takzvané maxi šaty. Ženy si ich zamilovali najmä v tej ľahkej, tenkej a letnej verzii. Teda ľahké šaty, dlhé až po členky. Už len nájsť krásny kvetinový vzor, ktorý na vás vynikne a môže sa ísť do mesta nakupovať či s kamarátkami na kávu. 

Letné šaty s kvetinovým vzorom nájdete v mnohých strihoch. Napríklad puzdrové, v Áčkovom strihu, obtiahnuté skinny šaty alebo aj voľnejšie s rovným strihom v štýle tuniky. Nezabúdajte, že veľké kvetinové vzory opticky zužujú postavu a tiež dokážu zakryť isté nedokonalosti.