Z Blogu

Bamboo kabelka

Bamboo kabelka

Módne trendy sa z roka na rok menia a to závratnou rýchlosťou. Po plastových či gumených kabelkách tu máme ďalší módy doplnok, ktorý určite poteší milovníčky originality a nadčasového štýlu. Je ňou...

 

Bamboo kabelka 

Bamboo kabelka nie je len tak obyčajnou príručnou taškou. Je špeciálnym módnym kúskom, ktorý pôvodne vznikol v dielňach, kde sa vyrábajú tie najdrahšie značkové kabelky sveta. Výrobcovia bamboo kabelky inšpirovali mnohé iné módne spoločnosti a vznikla tak bežne dostupná, štýlová a luxusná kabelka.

 

Táto unikátna kabelka je vyrobená z dreva, čiže prírodného materiálu. Tým pádom sa stáva produktom ekologicky čistým, prírodným, v ktorom sa neskrýva žiadna ,,umelina“. Okrem toho, že táto prevratná kabelka je originálna, sa  hodí takmer na každú príležtosť. Vezmite si ju napríklad na prechádzku popri pláži, večerný výlet na kúpalisko alebo do mesta na zmrzlinu. Môžete si ju vziať takmer kamkoľvek pretože sa ľahko ladí k akémukoľvek outfitu. Fantázii sa medze nekladú a pri kombinovaní outfitu k tejto kabelke to platí dvojnásobne.

 

 Môžete si vyberať tiež z rôznych farebných prevedení dreva tak, aby ste našli ten správny odtieň, ktorý vám vyhovuje. Určite sa nebojte kabelku kombinovať k šatám, sukniam, či tunikám. Zaručene krásne vynikne aj k šortkám či roztrhaným džínsom. Ak už chcete elegantný alebo športový look, bamboo kabelka skvele doplní každý outfit a dodá mu kus výnimočnosti.

Leto je už tu a vy sa smiete ukázať s týmto výnimočným módnym doplnkom v plnej kráse. Bamboo kabelka je ešte celkom neznáma a tak môžete byť medzi prvými, ktoré sa s touto kráskou ukážu vonku.

 

Kabelka je veľmi ľahučká, má pohodlné uchopenie a zmestí sa do nej všetko potrebné. Je prakticky transparentná, čo sa môže zdať na prvý pohľad zvláštne, no všetko je to o zvyku. Ak si ju raz kúpite, jednoducho sa do nej zamilujete.