Z Blogu

ŠTÝLOVÉ JARNÉ KOSTÝMY

ŠTÝLOVÉ JARNÉ KOSTÝMY

Jar patrí medzi najobľúbenejšie ročné obdobia – dáva nám možnosť tráviť viac času vonku a načerpať vitamín D, predĺžené dni ponúkajú možnosť získať novú energiu a teplé slnečné lúče zas ponúkajú výbornú príležitosť nechať vyniknúť štýlové kúsky nášho šatníka, ktoré ostávali počas upršanej jesene a mrazivej zimy stranou. Všetky pohľady na seba upriamite v prípade, že sa rozhodnete dať šancu štýlovým jarným kostýmom, ktoré vás v okamihu premenia na femme fatale.

 

            Dámsky kostým je kúsok, ktorý si nájde svoje uplatnenie v každom dámskom šatníku. Kombinácia štýlového saka a šik nohavíc je vhodná na mnohé príležitosti – či už sa pre jeho voľbu rozhodnete do pracovného prostredia alebo si jeho nosením spríjemníte deň, počas ktorého vás čaká návšteva kaviarne s vašimi priateľkami, rozhodne nespravíte krok vedľa a môžete si byť istá, že všetky pohľady sa budú upierať priamo na vás.

            Kostým patrí medzi časť dámskeho oblečenie, ktorá bola dlhé roky zatracovaná. Avšak, s príchodom moderných a štýlových strihov sa kostým opäť vrátil do povedomia a prináša so sebou mnoho možností. Či už sa rozhodnete pre jeho doplnenie v podobe topov a blúzok vhodných do práce či do spoločnosti alebo vám viac vyhovuje kombinácia body či tričiek s nápaditými potlačami, rozhodne vyskúšajte kombinácie s dámskym kostýmom.

            Možností ako kombinovať dámsky kostým do bežných outfitov je veľa. Do práce odporúčame doplniť dámsky kostým štýlovými lodičkami, ktoré krásne opticky predĺžia vaše nohy. Počas voľného času sa zas predstavivosti medze nekladú a voliť môžete okrem topánok na vysokom opätku i možnosť pohodlných mokasín či tenisiek, ktorý zo štýlového dámskeho kostýmu dokážu vykúzliť stále očarujúcu kombináciu posunutú na iný level avšak stále priťahujúcu všetky pohľady.