AKO POSTUPOVAŤ PRI VÝMENE?

1) Vytvorte si novú objednávku s tovarom, ktorý chcete namiesto pôvodného a do poznámky k objednávke napíšte, že ide jedná o výmenu a uveďte číslo pôvodnej objednávky. Spôsob platby si vyberte Bankovým prevodom, ale peniaze nám neposielajte.

 2) Nepoužitý tovar s kópiou faktúry na ktorú napíšete, že ide o výmenu a číslo novej objednávky zabaľte, tak aby pri preprave nedošlo k poškodeniu obsahu zásielky. Nejlepšie poslúží plastová obálka, alebo krabica.

 3) Tovar pošlite na adresu: IS Studio, s.r.o., Žižková 25, 04001 Košice

 4) Tovar neposielajte na dobierku. V takom prípade nebude prevzatý! Odporúčame tovar zaslať doporučene a poistiť na hodnotu tovaru. 

 Výmena prebehne okamžite po doručení pôvodného tovaru

O odoslaní zásielky Vás budeme informovať emailom.

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ?

Odstúpenie od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní

1) Nepoužitý tovar s kópiou faktúry a formulárom na odstúpenie od kúpnej zmluvy zabaľte, tak aby pri preprave nedošlo k poškodeniu obsahu zásielky.

 2) Tovar pošlite na adresu: IS Studio, s.r.o., Žižková 25, 04001 Košice

 3) Tovar neposielajte na dobierku. V takom prípade nebude prevzatý! Odporúčame tovar zaslať doporučene a poistiť na hodnotu tovaru. 

 Platbu za vrátený tovar odošleme bankovým prevodom do 14 dní o prijatia zásielky

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnaniu

Naša webová stránka používa súbory cookie. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Dúfame, že to nevadí. Viac informácií